Supertech Lash Cap 6mm Dia 1.80mm Thick 2.8mm Deep - LC-60-1.80B
×
No reviews yet Write a Review
SKU:
SPTLC-60-1.80B
UPC:
Availability:
Regularly stocked product
Weight:
0.10 LBS
Core:
N
EPA:
N/A
Proposition 65:
N
Special Order:
Y
Core:
EPA:
N/A
Proposition 65:
Special Order:
Y
Availability: IN-STOCK